Projekty

…které nikdy nebyly vydány

Troll: Poslední věrný

Démon původně vytvořil hru Troll, kterou později rozšířil do podoby zvané Troll 2. Ta však měla doznat programových, grafických a všelijakých dalších změn a vylepšení, této očekávané verzi byl přiřknut název Troll: Poslední věrný. Hra se rozšířila o příběh, Nefron se ujal vytvoření netradiční grafiky a hudby, vyvíjel se například editor vlastních levelů. Vývoj Trolla zaměstnával Démona v době vývoje KOSu, a tak zbytek týmu doufal, že Troll bude brzy vydaný… bohužel, nebyl vydaný nikdy.

Hráč se měl vtělit do role vysokého armádního důstojníka Omitrewa, který měl zabránit pádu Trollí monarchie. To vše v 5 prostředích po 10 levelech, s různými podobami hlavního hrdiny a nepřeberným množstvím nastavení, důmyslnými nástrahami, chytrými a zlomyslnými nepřáteli, vražednými limity a zajímavou atmosférou.

  • žánr – taktická plošinovka
  • vývojáři – Démon (skoro vše), Nefron (přepracování grafiky, hudba, zvuk), Some1 (spolupráce)
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot

KOS: Vzestup Vládce Qrepu

14. 6. 2014 není obyčejný den. Za temnými mračny se rozeskví nechutně fialová záře… Vládce Qrepu je zde. Invaze je zahájena. Obrovské množství vetřeleckých Qreportérů přináší do naší dimenze další a další slizovatá monstra. Goauldi, jaffakrové… Trollové, kteří již jsou v Číně (kteří měli invazi učinit již dříve) se tuto oslizlou novinu dozví a myšlenka na Vládcovu pomstu je postaví do laťky. Společně se svými zaslizelými Qrepskými spolukreaturami mají ovládnout naši Zemi a poté celý Vesmír. Armády největších světových velmocí jsou rozdrceny pod návaly slizu. Monstra na zemi pustoší, ničí a zabíjí, jak se jim (až na rozkazy Vládce) zachce. S existencí naší modré planety to vypadá značně nahnutě. Naštěstí je tu ale KOS – mocná organizace pojmenovaná dle zakladatelů Keby, Ondry a Sama. Společně s jinými přeživšími jsou tito hrdinové středem lidského odporu. Jejich vybavení je chloubou pozemské technologie. Mají mnoho zkušeností z boje, ale jejich nepřátelé jsou mocnější a hlavně je jich mnohem více. Ohromné masy Goaldů se valí Čínou, Egyptem, Ruskem, Českou Republikou... celým světem. Proti nim stojí tato malá hrstka odporuschopných... podaří se jim změnit osud našeho Vesmíru a odvrátit jistou zkázu? Zabrání apokalypse? To se jednou dozvíš!

Postavičky (například hrdinové, Víťa, Vládce Qrepu) jsou převzaty z mnoha našich komiksů, zejména stejnojmenného komiksu KOS. Postavičky se s invazí Qrepu či jiných dimenzí do našeho Vesmíru již potýkali, ale ne v takovém měřítku, jaké nabídne hra.

Tato plošinovka začala vznikat v březnu 2006… a přestala vznika na podzim 2007.

  • žánr – akční plošinovka
  • vývojáři – Some1 (program, příběh, design), Nefron (grafika, hudba, zvuk), Démon (program, optimalizace)
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot© 2006–2013 LKG